JAK A ČÍM VYDĚLÁVAT NA INTERNETU 

 

KLIKAČKY     jsou firmy, které dávají peníze za to, že budete klikat na jejich odkazy. Na čím více klikaček se zaregistrujete, tím více peněz můžete vydělat. Všechny firmy na těchto stránkách jsou ověřené a skutečně vyplácí peníze. Podobné je to i u přijímání reklamních emailů. Jakmile dosáhnete výplatních minima (payout) u každé klikačky jiná částka můžete si vydělané peníze převést na svou internetovou peněženku. Návod a registrace v nabídce menu.

 

PLACENÉ EMAILY  jedná se o  posílání reklamních emailů na Vaši adresu při registraci. Je velmi snadný způsob jak vydělat peníze na internetu. Platí vás za shlédnutí emailu. Výdělek bývá několik centů nebo haléřů. Dostáváte také zaplaceno za příjem emailů které dostali vaši referalové. Takže čím více jich seženete tím se vaše zisky zvýší.

 

ZVÝŠENÍ NÁVŠTĚVNOSTI  stránek. Tento systém je určen pro ty kterým záleží na návštěvnosti stránky. Prohlížíte stránky jiných uživatelů – tím získáváte kredit, za který zase jiní uživatelé shlédnou ty vaše. Pro tento způsob Vám doporučuji registraci do mých vybraných českých systémů.